השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  • עגלת קניות

  • עגלת הקניות שלך ריקה.

לשדרג מערכת אינטרקום עם קורא צ'יפים

עם חברת WinAccess תוכלו לשדרג את מערכת האינטרקום שלכם על ידי הוספת קורא צ'יפים המכונה גם קודן, אשר חוסך את הצורך לדיירי הבניין בהקשת קוד כניסה לבניין. כך גם עולה רמת הנוחות והיעילות בכניסה לבית וגם נעשה פחות שימוש במקשי פנל האינטרקום והם נשמרים יותר טוב לאורך זמן. קורא כרטיסי קירבה מתאים למגוון צרכים וקהלים לרבות קורא צ'יפים לבנייני מגורים, בנייני משרדים, בתי עסק, מפעלים ואף קורא צ'יפים לחדר כושר.

 

הצורך באבטחת דלתות כניסה בבניינים

 

בעיית אבטחה מהווה נושא מהותי עבור בניינים רבים, בין אם מדובר בבנייני מגורים, משרדים וכדומה. במיוחד עולה בעיה באבטחת חניון הרכבים אליו ניתן להיכנס ללא אישור או הפרעה גם דרך הלובי ולפרוץ לרכבים החונים בו. דרך יעילה למניעת תופעה זו הינה על ידי התקנה של קודנים על דלתות הכניסה לחניון המאפשרים להיכנס רק על ידי הקשת קוד או על ידי שימוש בקורא צ'יפים. מוצרי אבטחה אלו המסופקים על ידי חברתנו מתאימים למעשה לכל פתחי הבניין לרבות לובי, כניסה אחורית וכניסה למתחמים פנימיים הנדרשים בהרשאה.

 

פתיחת דלתות עם קורא צ'יפים

 

קורא צ'יפים המכונה גם קודן, חוסך את הצורך מבעלי הרשאה להקליד קוד בכל פעם שהם נכנסים לבניין. פעולה זו מתאפשרת באמצעות הצמדה של קודן למכשיר הקורא אותו, המותקן בצמוד לפנל מערכת האינטרקום שבדלת הכניסה. כך עולה רמת הנוחות והיעילות בכניסה למתחם סגור הנשלט על ידי מערכת אלקטרונית, עם שליטה בדלת באמצעות הקשת קוד. כמו כן זיהוי הקודן נתמך בנורות בצבעים שונים, כאשר בדומה לרמזור, צבע ירוק מעיד על זיהוי הצ'יפ וצבע אדום מעיד על המתנה לאישור. בתוך כך, ניטרול מערכת האינטרקום יאושר גם על ידי חיווי קולי. חברתנו מספקת שני סוגים של קוראי צ'יפים, כאשר האחד מיועד לשימוש חיצוני בדלתות כניסה וכולל הגנה בפני רטיבות, מים וגשמים. המכשיר השני מתאים לשימוש פנימי בתוך מבנה, למשל עבור מתחמים מסווגים בתוך חברת הייטק או עבור כניסה לחדר כושר.

 

הזמנת  קורא צ'יפים

 

להזמנת קורא צ'יפים ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם חברת WinAccess בטלפונים 03-6747251 ו-054-5-550990.

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד