השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  • עגלת קניות

  • עגלת הקניות שלך ריקה.

מערכות אינטרקום לבית

מערכות אינטרקום


מערכת אינטרקום  WinAccess היא מהמתקדמות ביותר בשוק. מערכת האינטרקום מאפשרת תמיכה של עד 250 דיירים ומיועדת להתקנה גם בבניינים רבי קומות. מערכת אינטרקום מצויידת בממשק נוח וידידותי, בעברית, קל לשימוש לכל אחד ואחת מהמשתמשים בו.

 

  

פנל האינטרקום, בכניסה לבניין, משלב תאורה אחורית – הנשלטת על ידי תא פוטואלקטרי כך שגם בשעות החשיכה לא תיפגע נוחות השימוש של דייר או אורח בפנל האינטרקום.

כמו כן, פנל כניסה לבניין של מערכת אינטרקום כולל מצלמה צבעונית משולבת עם מלצלמה אינפרא-אדומה, לראייה מושלמת גם בשעות היום וגם בשעות הלילה ( אינטרקום מצלמה).

  

פנל כניסה לבניין של מערכת אינטרקום של winaccess

 

פנל כניסה לבניין של מערכת אינטרקום WinAccess

 

בפנל כניסה לבניין של מערכת אינטרקום ניתן לבצע חיפוש לפי שם משפחה בחיפוש אלפאבתי.

יש לברור בחיצים למעלה או למטה ולהקיש את האות הראשונה של שם המשפחה כפי שמופיע בכיתוב על מקשי המספרים בפנל. הקשת מספר לפי אות מתקבלת קבוצת שמות המשפחה לפי האות. יש לגלול את רשימת השמות בעזרת החיצים עד להגעת שם המשפחה הרצוי. שם המשפחה הרצוי יופיע באופן מודגש על ידי סמן מהבהב. כעת הקשה על מקש הסולמית תבצע קריאה לדייר או שם המשפחה הנבחר.

 

 

פנל של מערכות אינטרקום לבית של winaccess

 5 קודני כניסה

 

מערכת אינטרקום לבניינים WinAccess תומכת בקודנים לפתיחת דלת הכניסה ללא הקשת קוד, קודני הכניסה או כפי שמכנים אותם (צ'יפים)  מאפשרים כניסה נוחה ובטוחה לבניין ע"י הצמדת הקודן לסורק הקוד המשולב בפנל האינטרקום, בכניסה לבניין. כל זאת מבלי הצורך להקיש את קוד הכניסה בפנל האינטרקום עצמו ובכך לצמצם את בלאי המקשים של פנל האינטרקום.

 

 

  מערכות אינטרקום לבית

ניתן להתקין את מערכת האינטרקום WinAccess גם בבניינים או מתחמים מרובי כניסות, הכוללים כניסה ראשית וכניסה אחורית או כניסה מהחניון. במערכת האינטרקום לבניינים שלנו ניתן לשלב גם פנל שולחני, מיוחד הנקרא "עמדת שומר". עמדה זו מיועדת לבניינים בהם יש שומר בלובי הבניין.

כל אפשרויות האינטרקום שתוארו לעיל הינם אינטרקום מצלמה . 

  אינטרקום מצלמה

 

 

פנל של מערכת אינטרקום המותקן בדירה משלב מסך שטוח צבעוני 7" איכותי. במסך זה ניתן לצפות בבירור, גם ביום וגם בלילה, במבקשים להיכנס לבניין. ההתקן הדירתי מאפשר דיבור באופן חופשי ללא אחיזת אפרכסת, פתיחת דלת הכניסה בעזרת מתג פתיחת דלת הכניסה. קיימת אפשרות של קריאה יזומה לתמונה  בפנל אינטרקום מצלמה כך שניתן לראות את המתרחש בכניסה לבניין ע"י לחיצה על כפתור במסך.

כמו כן, קיימת אפשרות של קריאה יזומה לעמדת השומר. בעת קבלת קריאה מאורח ניתן לנהל שיחה או לבצע פתיחה מיידית  של דלת הכניסה או להתעלם מהקריאה וכמובן לנהל שיחה עם האורח שבצע קריאה לדירה.

 

 

  אינטרקום עם מצלמה

 

 

במערכת האינטרקום WinAccess ניתן לשלב מספר מסכים בדירה אחת. בנוסף, ניתן לשדרג את המערכת בעזרת הוספת מתאם חיבור ההתקן הדירתי לקו הטלפון הביתי כך שבעת קריאה לדירה יתאפשר מענה גם מיחידת המסך וגם ממכשיר הטלפון הדירתי.

  


 

 

הקידמה הטכנולוגית, המקצועיות והנסיון של מערכת WinAccess לבניינים, בשילוב תודעת השרות הגבוהה שלנו עושות את מערכת האינטרקום לבניינים או אינטרקום לבית של חברתינו למוצר מנצח.

 


 

 מערכת אינטרקום לבית

 

 

אינטרקום לבית משותף

עבור לתוכן העמוד