השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  • עגלת קניות

  • עגלת הקניות שלך ריקה.

שדרוג מערכת אינטרקום

שדרוג האם זה אפשרי ?  


מערכת האינטרקום הישנה בבניין כבר אינה עובדת, נראה שעל פניו יש בצע תשתית חדשה עבור מערכת חדשה – לא כך הדבר. מערכת האינטרקום שלנו תוכננה ונבנתה לתת מענה לאפשרות שדרוג שכזו, מערכת האינטרקום שלנו יכולה לעבוד על תשתית החיווט הקיים באופן אמין ומעולה.

 

  

פנל האינטרקום הישן אינו זהה לפנל האינטרקום שלנו, אך אנו נבצע התאמה מלאה עם החלפת פתח האלומיניום בחזית הבניין כך שלא תיפגע נוחות השימוש של הדייר או חזות פנל הכניסה במיקום האינטרקום. בפנל האינטרקום קיימת מצלמה מובנית, אנו נתאים את מיקום המצלמה שתתן מענה לאורחים בגובה משתנה. כמו כן ניתן לכוונן את זווית העדשה כיוון פנימי לקבלת תמונה מתואמת סופית.

  

 

כעת לאחר שבחרתם להחליף את המערכת הישנה במערכת חדשה ומתקדמת כדי שתדעו את היכולות והתכונות החדשות שקיבלתם: ניתן לחפש שם משפחה בחיפוש אלפאבתי ע"י שימוש קל ונוח, ניתן לבצע הקשת מספר דירה כפעולה ישירה בקריאה לדירה, שמות המשפחה יופיעו ברצף עולה מא'-ת' כאשר כל פעם מודגש שם שונה בעת הגלילה מטה - בסמן מהבהב, בהקשה על מקש הסולמית תתבצע קריאה לדירה.

 

 

 

 

עד היום היה נהוג לשם פתיחת דלת הכניסה להכניס קוד כניסה ע"י הקשת קוד בן 4 ספרות, כעת במערכת שלנו ניתן להקיש קוד כמו בעבר ובנוסף ניתן להיעזר בקודן RF לפתיחת דלת הכניסה ללא הקשת קוד. קודני כניסה אלו או כפי שנהוג לכנותם - צ'יפים, השימוש בהם מאפשר כניסה נוחה ובטוחה לבניין ע"י הצמדת הקודן לקורא הקודן וכל זאת מבלי שיש צורך להקיש קוד כניסה בפנל האינטרקום עצמו.

 

 

בבניינים מרובי כניסות קיימת אפשרות לעבודה עם יותר מכניסה אחת בבניין. לדוגמא כניסה ראשית וכניסה משנית/אחורית. במידה ונדרשת עמדת שומר המערכת תומכת בדרישה זו. עמדת שומר מיועדת לבניינים בהם יש שומר בלובי הבניין.

 

 

 
המערכת המשודרגת משווקת עם מסך דירתי שטוח צבעוני 7" HD , במסך זה מתאפשר הדיבור באופן חופשי ללא אפרכסת FreeHand. בעזרת המסך מתבצעת פתיחת דלת כניסה, קריאה יזומה לתמונת פנל כניסה מאפשרת לראות את הנעשה בכניסה לבניין, קיימת אפשרות קריאה לעמדת שומר, בעת קבלת קריאה ניתן לנהל שיחה או לבצע פתיחה דלת .

 

 

 

 

 

פעולת השדרוג עדיין לא הסתיימה, לקוחות רבים מבקשים לשלב מספר מסכים בדירה אחת. וכמובן ניתן לשדרג את המערכת רמה נוספת ע"י הוספת מתאם לקו הטלפון הביתי כך שבעת קריאה לדירה יתאפשר מענה ממכשיר הטלפון הדירתי

 

 

אין ספק ששדרוג טכנולוגי בתחום האינטרקום לבניינים מתרחש ומוצע כעת, אנו ממליצים בחום לקיים מפגש לא מחייב לשם קבלת הצעה והכוונה מחברתינו.


 

 

 

 

מוצרים נוספים
עבור לתוכן העמוד