השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  • עגלת קניות

  • עגלת הקניות שלך ריקה.

אינטרקום לוילה

WinAccess מערכת אינטרקום לוילה היא מהמתקדמות ביותר בשוק. למערכת האינטרקום לוילה

התצורה הבסיסית - הכוללת פנל כניסה עם קורא קודני כניסה. המערכת כוללת מצלמה ולכן משתייכת למשפחת "אינטרקום מצלמה".

WinAccess התצורה המלאה - מערכת אינטרקום בעלת ממשק ידידותי, בעברית, ניתן לתכנות ולהתאמה אישית, לפי צרכי הלקוח.
פנל אינטרקום בכניסה כולל מצלמה עם תאורה אחורית הנשלטת ע"י חיישן פוטואלקטרי כך שגם בשעות החשיכה לא תיפגע נוחות השימוש של דייר או אורח בפנל האינטרקום.

  

 אינטרקום לוילה

 

 

במערכת האינטרקום לוילה שלנו בפנל האינטרקום לבית, קיימת מצלמה מובנית צבעונית נתמכת הגברת תאורה באינפרא, לשם ראייה מושלמת גם בשעות הלילה, שנקרא גם אינטרקום מצלמה.


במערכת האינטרקום שלנו בפנל האינטרקום לוילה ניתן לבצע קריאה לוילה אחת או במערכת המלאה לחפש לפי שם משפחה בחיפוש אלפאבתי לפי שמות הדיירים במתחם הוילות, יש ללחוץ על מקש הפעמון במערכת הבסיסית או לברור בחיצים למעלה או למטה ולהקיש את האות הראשונה של שם המשפחה כפי שמופיע בכיתוב על מקשי המספרים בפנל של המערכת המלאה, הקשת מספר לפי אות מתקבלת קבוצת שמות המשפחה לפי אות, יש לגלול את רשימת השמות בעזרת החיצים עד להגעת שם המשפחה הרצוי , שם המשפחה הרצוי יופיע באופן מודגש על ידי סמן מהבהב, וכעת הקשה על מקש הסולמית תתבצע קריאה לדייר או שם המשפחה הנבחר.

 

 

 אינטרקום לוילה

 

 

 

מערכת האינטרקום לוילות שלנו כוללת אופציה לשימוש עם קודני כניסה . קודני כניסה (צ'יפים) אלו, מאפשרים כניסה נוחה ובטוחה לבניין ע"י הצמדת הקודן לקורא הקודן הקיים באופן מובנה בפנל האינטרקום, כל זאת מבלי שנדרש הצורך להקיש קוד כניסה בפנל האינטרקום עצמו (דבר שמפחית גם את בלאי פנל האינטרקום).

 

במערכת האינטרקום לוילה שלנו ישנה אפשרות לעבודה לא רק עם כניסה אחת במתחם הוילות אלא גם עם מתחם מרובה כניסות. לדוגמא כניסה ראשית וכניסה אחורית.

 

  

מערכות אינטרקום 

  

 

 

 

מערכת האינטרקום משולבת עם מסך דירתי שטוח צבעוני 7" איכותי ביותר, במסך זה מתאפשר הדיבור באופן חופשי ללא אחיזת באפרכסת. מהמסך הדירתי מתבצעת פתיחת דלת הכניסה הראשית, בעזרת מתג פתיחת דלת הכניסה בחזית המסך, קיימת אפשרות קריאה יזומה לתמונת המצלמה בפנל אינטרקום מצלמה כך שניתן לראות את הנעשה בכניסה למתחם הוילות ע"י לחיצת על כפתור במסך, בעת קבלת קריאה מאורח ניתן לנהל שיחה או לבצע פתיחה מיידית או להתעלם מהקריאה וכמובן לנהל שיחה עם האורח שביצע קריאה למשפחה. במערכת האינטרקום לוילה שלנו ניתן לשלב מספר מסכים בדירה אחת.

 

 

 

 

אינטרקום מצלמה לוילה

 

 

 

 

 

 

 

 

ניתן לשדרג את המערכת בעזרת הוספת מתאם חיבור המסך הדירתי לקו הטלפון הביתי כך שבעת קריאה למשפחה יתאפשר מענה מיחידת המסך וגם ממכשיר הטלפון הדירתי . קיימת אפשרות שהמערכת תחפש אותכם בטלפון הקווי הביתי ואח"כ בטלפון הנייד שלכם כולל הקלטת השיחה עם האורח (וידיאו/אודיו). קיימת אפשרות שדרוג המערכת וחיבור עד 4 מצלמות היקפיות למערכת האינטרקום לוילה שלנו.ניתן לשדרג את המערכת בעזרת הוספת מתאם חיבור המסך הדירתי לקו הטלפון הביתי כך שבעת קריאה למשפחה יתאפשר מענה מיחידת המסך וגם ממכשיר הטלפון הדירתי .  

  

אינטרקום מצלמה

 

 

 

הקידמה הטכנולוגית והמקצועיות שלנו בתחום האינטרקום לבניינים וגם אינטרקום לבית בשילוב תודעת השרות הגבוהה שלנו עושות את מערכות האינטרקום של חברתינו למוצר מנצח.


 

 

 

 


 

 

 אינטרקום לבית

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד