השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  • עגלת קניות

  • עגלת הקניות שלך ריקה.

אינטרקום אלחוטי

מערכת אינטרקום אלחוטי

 

WinAccess מערכת אינטרקום אלחוטית מציגה את קידמת הטכנולוגיה והתקשורת האלחוטית. שכחת להכין תשתית לקראת התקנת מערכת אינטרקום?,,, הפתרון המושלם כבר כאן! אין צורך בחיווט הכל אלחוטי רק מקור מתח עבודה נדרש. מערכת העובדת ללא רעשים והפרעות בשטח בנוי של עד 40 מטר יחידת מסך 7 אינץ צבעוני ופנל אלחוטי הכולל מצלמה מובנת אפשרות שליטה על פקודת פתיחת דלת חשמלית.

 

  

 אינטרקום אלחוטי

יחידת פנל דלת כניסה אלחוטית


פנל האינטרקום האלחוטי בעל תאורה אחורית – נשלט מבוקר על ידי תא פוטואלקטרי כך שגם בשעות החשיכה לא תיפגע נוחות השימוש של הדייר או האורח בפנל האינטרקום. במערכת האינטרקום האלחוטית קיימת בפנל האינטרקום מצלמה מובנית צבעונית נתמכת הגברת תאורה באינפרא, לשם ראייה מושלמת גם בשעות הלילה, מה שנקרא גם אינטרקום מצלמה. מערכת פנל דלת הכניסה אלחוטי כוללת חיבור לפתיחת דלת כניסה בעלת פיקוד שליטה חשמלי בעזרת מסך דירתי נייד 7 אינצ' הכולל סוללה נטענת וניתן להתקנה גם באופן קבוע.

 

  אינטרקום אלחוטי - פנל דלת כניסה

 

 

 קודני כניסה

 

מערכת האינטרקום האלחוטי שלנו כוללת 5 קודני כניסה לכל דירה. קודני כניסה (צ'יפים) אלו מאפשרים כניסה נוחה ובטוחה לבניין ע"י הצמדת הקודן לקורא הקודן הקיים באופן מובנה בפנל האינטרקום, כל זאת מבלי הצורך להקיש קוד כניסה בפנל האינטרקום עצמו (דבר שמפחית גם את בלאי פנל האינטרקום ).

 

 

  

אינטרקום אלחוטי - קודני כניסה

מסך אינטרקום אלחוטי


מסך אינטרקום אלחוטי 7 אינצ' צבעוני, יכולת שליטה על יחידת פנל דלת הכניסה ללא רעשים והפרעות בשטח בנוי של עד 40. מתאפשרת יכולת שיחת וידאו אודיו נקייה ,

   מסך אינטרקום אלחוטי

 

יחידת המסך כוללת מעמד שולחני מובנה בגב המסך כך שניתן לנייד את המסך לכל מקום בסביבה שנוחה לכם. יחידה המסך כוללת סוללת ליתיום פנימית בעלת יכולת עבודה והפעלה של יחידת המסך. בעת קריאה מיחידת פנל הכניסה מתאפשרת שיחה לפרק זמן של 60 שניות.

 

 

 

 

 

   אינטרקום אלחוטי - סטנד למסך

  

עבור לתוכן העמוד